Збірна Росії з хокею з м’ячем вийшла в півфінал чемпіонату світу, розгромивши команду США з рахунком 12: 2

Збірна Росії з хокею з м’ячем розгромила команду США в чвертьфіналі чемпіонату світу і тепер в півфіналі зустрінеться з командою Казахстану. Зустріч, що пройшла в Димитровграді, завершилася з рахунком 12: 2.

У складі переможців голами відзначилися Ігор Ларіонов (8-я і 89-а хвилини), Петро Захаров (16), Дмитро Савельєв (17), Алмаз Міргазов (26, 36), Микита Іванов (29), Яніс Бефус (36), Євген смикати (42, 87), Михайло Прокоп’єв (66, 75). У американців м’ячі забили Мікаель Ліктіг (68) і Кевін Браун (79).

М’яч Захарова став 1500-м в історії збірних СРСР / Росії на чемпіонатах світу.

В іншому півфіналі зустрінуться команди Швеції та Фінляндії. Матчі 1/2 фіналу відбудуться 6 лютого.

5 February 2016

МЗС: Росія відповість на розширення військової присутності США в Європі “компенсують заходами”
ЗМІ: Два літаки зіткнулися в повітрі і впали в океан біля Лос-Анджелеса, загинули три людини

• Збірна Росії з баскетболу очікувано програла в 1 / 4 фіналу чемпіонату світу збірної США з рахунком 89:79 »»»
Збірна Росії з баскетболу 9 вересня очікувано програла матч 1 / 4 фіналу чемпіонату світу, адже суперником росіян був головний претендент на перемогу в турнірі - збірна США.
• Баскетбольна збірна США виграла чемпіонат світу »»»
Збірна США стала чемпіоном світу з баскетболу 2010 року. У фінальному матчі, що відбувся в неділю, 12 вересня, американці з рахунком 81:64 обіграли господарів турніру - команду Туреччини.
• Суддя відняв перемогу в американців. США - Словенія 2:2. Вольова нічия »»»
Збірні Словенії і США зіграли внічию в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу.
• Російські хокеїстки встановили антирекорд для вітчизняного спорту »»»
Жіноча юнацька збірна Росії стала першою командою в історії вітчизняного спорту, яка вибула з елітного дивізіону світового хокею, повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації хокею.
• Російські студенти виграли лише одне золото з 4-х на чемпіонаті з програмування. Чемпіоном стала команда з Китаю. »»»
В американському місті Орландо, штат Флорида, у понеділок, 30 травня, закінчився чемпіонат світу з програмування.